ÚVOD NAŠE VOZIDLA REGISTRACE VOZU CENÍK FOTOGALERIE FAQ O NÁS KONTAKT

autoodstrejdy.cz

Nemáte k dispozici vlastní automobil? Není nic jednoduššího, než si ho půjčit!

Máte řidičský průkaz, chystáte se na dovolenou nebo na služební cestu, ale mít vlastní automobil se vám nevyplatí? Pak je pro vás autopůjčovna ideálním řešením. Autopůjčovny v dnešní době najdete téměř ve všech větších městech.

Někomu se koupě automobilu nevyplatí, někdo nechce mít s péčí o vlastní automobil starosti nebo rád zkouší jízdu v různých modelech. Všechny tyto problémy řeší autopůjčovny, které dnes prakticky najdeme v každém větším městě. Je ale třeba mít na paměti, že ceny půjčovného se velmi liší, zejména u autopůjčoven v Praze. Proto nejprve doporučujeme jednotlivé nabídky porovnat.

Jaké benefity vám přinese půjčení automobilu?

Vypůjčení automobilu přináší řadu nesporných výhod. Mezi nejvýznamnější z nich patří:

  • Možnost vyzkoušet svou oblíbenou značku automobilu
  • Možnost zvolit si automobil pro konkrétní účel
  • Havarijní pojištění a povinné ručení již bývá zahrnuto v ceně
  • Odpadají starosti s pravidelnou údržbou, STK atd.

Co není zahrnuto v ceně půjčovného?

Půjčíte-li si automobil v autopůjčovně, musíte počítat i s tím, že některé položky nejsou zahrnuty v ceně půjčovného. Pokud byste ale měli vlastní automobil, stejně se jim nevyhnete. V ceně půjčovného nebývají zahrnuty například následující položky:

  • Palivo
  • Spoluúčast v případě nehody vlastní vinou
  • Mytí vozu
  • Dětská autosedačka, navigace a další

Automobil přímo od majitele

V České republice je také možné půjčit si automobil přímo od majitele vozu. Pokud vám nepůjčí vůz přímo váš známý, můžeme doporučit společnost Autoodstrejdy.cz, která se zabývá právě půjčováním automobilů přímo od majitelů za velice příznivé ceny. Pokud vlastníte automobil, který moc nepoužíváte, a většinu času tráví na parkovišti, můžete jej i vy přes tuto společnost pronajmout. Velkou výhodou také je, že cenu půjčovného si zde určujete sami.

Pronájem automobilů tak trochu jinak

Možná, že nabídky některých autopůjčoven, se vám mohou zdát chudé a tak trochu nudné. Možná, že zde nenajdete automobil, který by byl v dobrém stavu a zároveň splňoval vaše požadavky, ať už potřebujete automobil na popojíždění ve městě, sporťáka, nebo větší výletní auto pro rodinu. V roce 2010 jsme se rozhodli pro revoluci v půjčování automobilů. Nyní vám zprostředkujeme pronájem automobilů od více než 60 majitelů a každý si u nás přijde na své.

Naše autopůjčovna Autoodstrejdy.cz v Praze zkrátka funguje jinak. Nejenže si u nás můžete půjčit automobil přímo od majitele, ale dokonce si můžete sami přivydělat, a v době, kdy svůj vlastní automobil nevyužijete, můžete jej poskytnout zákazníkům naší autopůjčovny.

Započali jsme revoluci v půjčování automobilů v ČR. Naše nabídka není omezená, jako je tomu u jiných autopůjčoven. Velkou výhodou je, že majitelé většinou svému vozu dopřávají maximální péči, a proto máme v nabídce velmi spolehlivé vozy.

Businessmani, nadšenci, výletníci – pro každého něco

Služby naší autopůjčovny v Praze Autoodstrejdy.cz využívá široké spektrum zákazníků. Každý si zde přijde na své. Nestojí u nás nudná auta. Naopak, automobily, které se objeví na našem webu, jezdí a plní sny mnoha lidem. Oproti drahým autopůjčovnám nabízíme půjčení automobilu za ceny, které si může dovolit opravdu každý. Majitelé automobilů si totiž ceny nastavují sami.

Dlouhé stání vašemu automobilu nesvědčí

Dlouhé stání automobilu příliš nesvědčí. U každého automobilu bychom měli alespoň občas nastartovat motor a projet se. Jen tak účinně zabráníte deformaci pneumatik nebo zareznutí brzd. Proto, pokud vám stojí automobil před domem a nikam s ním nejezdíte, může někdo váš automobil projet za vás, a ještě vám za to zaplatí. Co myslíte? Není to skvělé?

Začíná sezóna dovolených. U nás si můžete auto půjčit, ale i půjčovat!

Pokud se chystáte na dovolenou ve dvou, můžete zvolit veřejnou dopravu nebo vlastní automobil. Zejména cesta s malými dětmi veřejnými dopravními prostředky mnohdy není jednoduchá. Při cestě autem můžete jet dle svého tempa a kdykoliv dle potřeby zastavit. Nemáte vlastní automobil na cestu na dovolenou? Zkuste naši autopůjčovnu!

V dnešní době půjčovny automobilů doslova frčí. Pokud totiž nepotřebujete automobil často, přijde Vás zbytečně draho. Proč platit pojištění, servis, garážové stání atd., když automobil používáte jen příležitostně? V tomto případě je pro Vás zkrátka nejjednodušší si automobil půjčit.

Pokud se tedy chystáte na letní prázdniny na Šumavě, v Krkonoších nebo jinde v České republice, před dlouhými cestami kombinací vlaků a autobusů jistě dáte rádi přednost dopravě autem.

Služby naší autopůjčovny AutoOdStrejdy ale ocení jak lidé, kteří si potřebují automobil pronajmout, tak lidé, kteří automobil vlastní. Pokud tedy budete téměř celé léto v práci a Váš vůz by nečinně stál před domem, můžete jej prostřednictvím naší autopůjčovny AutoOdStrejdy pronajmout.

V autopůjčovně v Praze se jistě najde mnoho zájemců, kteří by si vážili možnosti vypůjčení Vašeho vozu. O svůj automobil se navíc vůbec nemusíte bát. Sami si totiž zvolíte, komu automobil půjčíte a za jakou cenu.

Hledáte naopak levný pronájem vozu v Praze? Pak se podívejte na naši širokou nabídku vozů, která prokazuje, že pronájem automobilů může být skutečně levný.

Rádi byste svůj automobil půjčovali v době, kdy jej nepoužíváte? Ještě nikdy to nebylo jednodušší. Nabízíme nejen marketingové a právní služby, ale i prověření zájemce, nahrání videa a smlouvy potřebné k poskytování Vašeho vozu. Kontaktujte nás.