ÚVOD NAŠE VOZIDLA REGISTRACE VOZU CENÍK FOTOGALERIE FAQ O NÁS KONTAKT

Jak funguje Autoodstrejdy

Autopůjčovna - Kariéra - Myšlenka

Hlavní myšlenkou naší autopůjčovny je na jednu stranu dát lidem možnost přivydělávat si půjčováním svého automobilu, dodávky, přívěsu, karavanu nebo třeba raftu. Na druhou stranu dává zákazníkům, kteří shánějí tyto prostředky, obrovský výběr za dobré ceny přímo v místě jejich bydliště.

Založit tuto inzertní autopůjčovnu nás napadlo, když jsme sami potřebovali půjčit dodávku. Hledali jsme na internetu, a když už jsme něco našli, tak to bylo daleko anebo chtěli za dodávku nesmyslné peníze. Klasické autopůjčovny dnes nemají moc velký výběr, a když už se Vám něco líbí, tak to není úplně tak k půjčení.

Autopůjčovna pro Vás

Zájem o půjčování aut a ostatních dopravních prostředků je dnes obrovský a do budoucna bude číslo půjčených aut stoupat. Nacházíme se v době, kdy lidé potřebují tyto prostředky ať už na dojížění do práce nebo na podnikání. Chtějí se přestěhovat, ale nemají do čeho naložit nábytek.

A když se vám auto porouchá? Co uděláte, když ho potřebujete denně v provozu? Rychle sháníte náhradu, nějaké řešení... Tím řešením je autopůjčovna AutoOdStrejdy. Za oproti autopůjčovnám směšnou částku si zde půjčíte automobil či jiný dopravní prostředek a váš problém je vyřešen. Spokojeny jsou všechny strany. Jak majitel tak vy. Naše autopůjčovna má aktuálně návštěvnost přes 20 000 uživatelů měsíčně a číslo stále roste.

Zájem o půjčování aut a ostatních dopravních prostředků je dnes obrovský a do budoucna bude číslo půjčených aut stoupat. Nacházíme se v době, kdy lidé potřebují tyto dopravní prostředky - ať už na dojíždění do práce nebo na podnikání. Chtějí se přestěhovat, ale nemají do čeho naložit nábytek. A když se Vám auto porouchá? Co uděláte, když ho potřebujete denně v provozu? Rychle sháníte náhradu, nějaké řešení… Tím řešením je autopůjčovna AutoOdStrejdy.

Na rozdíl od jiných autopůjčoven si u nás za směšnou částku půjčíte automobil či jiný dopravní prostředek a Váš problém je vyřešen. Spokojeny jsou všechny strany. Jak majitel, tak Vy. Naše autopůjčovna má aktuálně návštěvnost přes 20 000 uživatelů měsíčně a číslo stále roste.

Pokud naši zákazníci zaplatí roční registraci, nabídneme jejich dopravní prostředek širokému spektru zájemců – a navíc zdarma získají i kartu plnou slev a výhod. Cena za registraci se odvíjí vždy dle kategorie a hodnoty dopravního prostředku.

Cíle naší autopůjčovny

  • Odstranit trable lidem, kteří shánějí dopravní prostředek tak, jako tenkrát i my.
  • Vylepšit Vaši finančí situaci - a jak říkáme: “Každý měsíc o několik tisíc víc!”
  • Zvednout odbyt firmám, které se zabývají půjčováním těchto dopravních prostředků.